Külasta baare, et suurendada oma sotsiaalset ringi

Kas tunned, et vajad uusi tutvusi? Ehk on just nädalavahetusel väljas käimine see, mis sinu ellu põnevust loob.

Baarid kui tutvumiskohad

Kui tunned, et soovid oma suhtlusringi suurendada ja tutvuda põnevate inimestega, siis baarid ja pubid on selleks head kohad.

Sellest artiklist saad häid ideid, kuidas planeerida oma väljaskäiku.

Baarides liiguvad suhtlemiseks avatud inimesed

Tuntud tõsiasi, et lõõgastav jook, hea muusika ning mõnus miljöö on need, mis vabastavad põhjamaise eestlase häälepaelad ja annavad suhtlusoskuse.

Öistes lokaalides liiguvad huvitavad inimesed, neis on vaba õhkkond ning sinna on kogunenud inimesed, et lõõgastuda.

Baarides on lihtne leida tutvusi

Baarides suhtlevad inimesed on positiivselt meelestatud, avatud ja valmis leidma uusi tutvusi. Nad on riietunud parematesse rõivastesse ning sättinud soenguid, et avaldada muljet uutele tutvustele.

Võib-olla kohtud ootamatult vana sõbraga, keda pole aastaid näinud, ning saad sõprust taas ellu äratada.

Baarides leiad uusi sõpru

Ehk leidub mõnes baaris sinule õige suhtluskaaslane, kellega on sul võimalus pidada põgus tutvumisvestlus. Sealt edasi juba ühinete laudkonnas ja suhtlete lähemalt.

Mõni selline loodud tutvus võib anda elule palju juurde. Sa leiad vestluskaaslase, trennikaaslase, hea sõbra või isegi elukaaslase.

Planeeri oma väljaskäiku

Et nautida sotsiaalset suhtlust mõnes lokaalis maksimaalselt, tuleb mõelda läbi, kellega ja kus oma aega veeta.

Leia sobiv kaaslane sotsiaalseks suhtlemiseks

On loomulik, et sa ei taha baari külastada üksi, seetõttu leia väljaskäimiseks sobiv tuttav või sõber.

Kui sul on raske kedagi leida, siis tulevad appi internetis leiduvad tutvumisportaalid. Just sealt võid leida sobiva kaaslase, kellega välja minna.

Leia sobiv baar

Baare ja lokaale on igale maitsele: spetsiifilise menüü või jookide valikuga, kindlale muusikamaitsele pühendunud, kindlat subkultuuri esindavad, jne.

Erinevate Eestis leiduvate baaridega saab tutvuda näiteks siin.

Baarid on rahvast täis

Baari külastades pead arvestama muusikaga, kõrgema heli valjusega ja rahvarohkete ruumidega. Samuti on peaaegu kõik seal viibivad inimesed rohkemal või vähemal määral alkoholi tarvitamas.

Kui sa aga ei soovi veeta aega rahvarohkes baaris, siis kliki siia, et leida aja veetmiseks hoopis mõni online kasiino. Nii mõneski neist on olemas võimalus teiste mängijatega ka suhelda. Samuti on reeglina võimalik suhelda näiteks live krupjeedega.

Baare on igale maitsele

Et kultuurielamust rikastada, on võimalik külastada mitmeid baare ja pubisid ühe õhtu jooksul. Võib-olla teab just sinu kaaslane järgmist põnevat kohta, mida külastada.

Kesklinnas on need tavaliselt kõik lühikese vahemaa kaugusel. Piisab väikesest jalutuskäigust üle tee või tänavanurga teise otsa, ning uues baaris avaneb täiesti uue kultuuriga väike “maailm” :)

Kui soovid, et lisaks lauas söömisele-joomisele oleks lisategevusi, siis spordibaarid ja -pubid on sulle sobivad kohad. Mis on meeldivam, kui kohata seal sarnaste huvidega inimesi ja nendega koos mõne sportliku ajaviitega tegeleda.

Laienda oma suhtlusringi edukalt

Me kõik teame mõnda sõpra või tuttavat, kes on öistest lokaalidest leidnud uusi sõpru ja isegi armastust.
Nii et miks mitte võtta julgus kokku ja proovida- sest kaotada pole midagi!

10 Nov 2020